В США хтось викрав, а потім повернул величезний валун з жилками кварцу🔥

В США хтось викрав, а потім повернул величезний валун

Головна сторінка » В США хтось викрав, а потім повернул величезний валун

Чорний валун з жилками кварцу — визначна пам’ятка в одному з парків Арізони — таємничим чином зник, а потім повернувся на своє місце. В обох випадках поліція не знайшла ніяких слідів на місці інциденту, що викликає безліч питань.

«Чарівна скала» — це величезний чорний валун, пронизаний лініями білого кварцу. Він є однією з визначних пам’яток передмістя Арізони, незвичайним природним пам’ятником. Сам валун важить добру тонну — тому сторожі парку, в якому камінь був виставлений на огляд, були вкрай здивовані, коли в один прекрасний день він… зник.

Протягом декількох тижнів пам’ятка була відсутня на своєму місці. Влада відзначають, що для переміщення таких важких каменів потрібно спеціальне устаткування, наприклад екскаватор. Періодично такі камені і справді крадуть — у них містяться мінерали, а значить за один подібний валун можна виручити приблизно $200. Однак навіть якщо камінь відвезли на бобкэте або на трейлері, він повинен був залишити добре помітну колію або інші сліди навантаження — а цього не сталося.

Але це ще не найдивніше. Через всього кілька днів після того, як чиновники Прескотта оголосили про таємниче зникнення величезного валуна, «Чарівна скала» знову загадковим чином з’явилася ніби з повітря. Чиновники, втомлені від цієї чортовини, сказали, що припиняють розслідування — вони «просто раді, що все повернулося на свої місця».

До речі, 10 років тому аналогічним чином в цьому регіоні був викрадений інший величезний камінь, на цей раз у формі серця. Коли про зникнення заявили місцеві ЗМІ, камінь повернули на місце з анонімної запискою. В ній викрадачі вибачалися за свій вчинок — мовляв, просто не знали, що камінь так багато значить для людей, а тому не подумали про наслідки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!