Топ-модель c «золотими ногами» - Лорен Вассер

Топ-модель c «золотими ногами» (10 фото)

Головна сторінка » Топ-модель c «золотими ногами» (10 фото)

Дивлячись на Лорен Вассер сьогодні неможливо не захоплюватися її стійкістю і силою. Навіть незважаючи на всі негаразди, що випали на її долю, вона продовжує впевненою ходою йти вперед.

Лорен Вассер судилося стати моделлю — висока, струнка, з правильними рисами обличчя, вона була просто приречена на успіх. До того ж, батьки дівчини теж працювали в цій сфері, тому з вибором професії їй не довелося довго мучитися.

Але у 24 роки в одну мить її життя перевернулося з ніг на голову.

Лікарі діагностували у моделі важкий серцевий напад, а потім у неї почали відмовляти внутрішні органи. Ніхто не міг зрозуміти, що могло стати причиною такого різкого погіршення здоров’я у зовсім молодої дівчини.

Синдром токсичного шоку (СТШ) виникає внаслідок потрапляння в організм бактерій, що виділяють велику кількість токсинів. Ця недуга може вбити всього за пару годин.

Виробники засобів жіночої гігієни наполягають на тому, що якщо слідувати інструкції ймовірність виникнення синдрому токсичного шоку незначна. Проте вірогідність все ж існує.

З її тіла вилучали десятки літрів токсинів. В кінцівках дівчини було нестерпне печіння, а після на обох ногах почалася гангрена. Незабаром було прийнято рішення ампутувати праву ногу.

Після цього почалася довга і складна реабілітація. Однак Лорен твердо мала намір повернутися до свого колишнього життя. Вона вірила, що незважаючи на протез їй вдасться продовжити кар’єру моделі.

Але через 5 років Вассер чекало нове випробування — їй довелося ампутувати другу ногу.

Тепер у Лорен два протеза, проте це нітрохи не умолило її спраги життя. Але щоб досягти такого результату дівчині довелося докласти титанічних зусиль і проявити неабияку силу духу.

Сьогодні Лорен не тільки працює моделлю, але також допомагає дівчатам, які потрапили в таку ж ситуацію, як коли-то вона. Так-так, випадки ускладнень за використання звичайних тампонів не поодинокі.

Чекаємо ваших коментарів по даній статті!

І не забудьте поділитися з друзями!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!