Старенький будиночок в Брянську ховає в собі королівські апартаменти (фото)

Старенький будиночок в Брянську ховає в собі королівські апартаменти

Головна сторінка » Старенький будиночок в Брянську ховає в собі королівські апартаменти

У Брянському містечку Клімово стоїть незвичайний будинок. З вигляду будинок не відрізняється від будь-якого іншого сільського будиночка в глибинці і розпізнати його серед сотні інших не представляється можливим, та й навіщо, запитаєте ви — будиночок як будиночок. Ан немає як говориться «Зустрічаєш по одягу проводжаєш по розуму», в даному випадку по внутрішньому інтер’єру.

Акулов Володимир Пилипович вже не дивується, коли до нього приходять без запрошення. А все через те, власне, що майже всі чули про інтер’єр, який він зробив у власному помешканні. Коли люди входять в його будинок, вони завмирають від захоплення – вони ніби телепортується в музей або ж королівські покої. Різьблені меблі, незвичайна підлога, картини в дорогих рамах – все це ніяк не відповідає сільському будиночку.

Все в цьому будинку зроблено Володимиром. Освіта тесляра він не отримував, навчався різьбі по дереву сам. Практично всі в будинку зроблено з липи, т. до. вона простіше дається обробці. Золотистий глянець надає японська фарба, якою Акулов покривав меблі.

Крім різьблених складових декору, в будинку можна побачити розпис на стелі і картини. Це також робота власника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!