«Погані хлопці назавжди» очолив прокат США: Третя частина франшизи з Уіллом Смітом і Мартіном Лоуренсом у головних ролях стала лідером прокату в США

«Погані хлопці назавжди» очолив прокат США

Головна сторінка » «Погані хлопці назавжди» очолив прокат США

Третя частина франшизи з Уіллом Смітом і Мартіном Лоуренсом у головних ролях стала лідером прокату в США, а також вразила своїми зборами.

«Погані хлопці назавжди» є третьою частиною серії бойовиків, що розповідають про двох напарниках-детективах з Майамі. Важко повірити, але перший фільм вийшов вже цілих 24 роки тому! Довгоочікуване продовження франшизи найбільше зацікавив американських глядачів: за 4 дні прокату фільм заробив майже 70 мільйонів доларів. Світові збори ж перевищили позначку в 100 мільйонів доларів.

Стрічка відмінно окупає себе. Є інформація, що Sony Pictures вже почали роботу над 4-ою частиною серії. Глядачі зможуть побачити її через 5 років.

Головними героями третьої частини знову стають два товариша-детектива Майку Лорі і Маркус Бернетт. Маркус виходить на пенсію, і, здавалося б, брава парочка розпалася, але не тут-то було. Колишнім напарникам доведеться знову попрацювати разом, адже на Майка відкрито полювання. Хтось хоче помститися поліцейському за старі образи, так що друзям доведеться об’єднатися і дати відсіч противнику.

Крім «Поганих хлопців» в топ-5 лідерів прокату потрапили фільми «1917», «Дивовижне пригода доктора Дуліттла», «Джуманджі: Новий рівень» і «Зоряні війни: Скайвокер. Восход».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!