Найбільш молоді люди у світі, яким вдалося стати мільйонерами 💵 огляд

Найбільш молоді люди у світі, яким вдалося стати мільйонерами

Головна сторінка » Найбільш молоді люди у світі, яким вдалося стати мільйонерами

Люди з цього списку не народилися в багатих сім’ях і не стали власниками величезного спадку. Завдяки наполегливій праці та наполегливості, їм вдалося досягти неймовірних успіхів і стати самими молодими мільйонерами в світі. Сьогодні ми розповімо вам їх історії.

Ешлі Кволс

Ця дівчина заснувала сайт WhateverLife, ідея створення якого прийшла до неї у віці чотирнадцяти років у 2004 році. У цей період Ешлі активно займалася розробкою різних дизайнів в графічному ілюстратора, а щоб ділитися з людьми своїми роботами, вона вирішила створити спеціальну платформу. Сайт став популярним після того, як дівчина почала перетворювати різноманітні варіанти оформлень для соціальної мережі MySpace. А в 2007 році сайт Ешлі щодня відвідувало близько мільйона чоловік. Таким чином, взявши у своєї матері в борг всього лише 8 доларів для створення сайту, Ешлі примножила цю суму до 8 мільйонів доларів всього за кілька років.

Джульєтт Бриндак

Коли Джульєтт виповнилося десять, вона зрозуміла, що її пристрасть до малювання всіляких персонажів — не просто захоплення. У шістнадцять вона вирішила поділитися своїми ескізами з іншими людьми і заснувала для цього компанію Miss O & Friends. На даний момент вартість її бізнесу оцінюється в суму близько 15 мільйонів доларів, а більшу частину прибутку дівчина отримує від продажу реклами.

Шон Белник

Цьому хлопцеві було всього шістнадцять років, коли він вирішив заснувати власний інтернет-магазин. Вклавши в справу всі свої заощадження в 600 доларів, він почав з продажу карток «Покемонів», щоб розібратися з особливостями процесу. Після придбання необхідних навичок, Шон створив сайт з продажу меблів BizChair.com, ставши першим в цій області. А до двадцяти років бізнес приніс йому близько 24 мільйонів доларів прибутку.

Джон Кун

Цей молодий чоловік організував компанію з продажу автозапчастин і різної електроніки для автомобілів з країн Азії у віці шістнадцяти років. Його компанії «Extreme Performance Motorsports» вдалося стати одним із головних постачальників для популярного телешоу на каналі MTV «Тачка на прокачку». Саме це дозволило Джону обрости потрібними зв’язками, серед яких виявився репер JayZ. Удвох вони створили іншу компанію по виробництву вуличної одягу з джинсової тканини. Обидва бізнесу принесли хлопцеві прибуток в 40 мільйонів доларів.

Девід і Кетрін Кук

Ідея створення електронної версії шкільного щорічника дозволила братові і сестрі стати мільйонерами вже в підлітковому віці. Їх сайт MyYearbook.com дуже швидко став популярним і приніс хлопцям чималий дохід.

Кемерон Джонсон

Кемерон зумів заробити свій стан на створення сайту SurfingPrizes.com, який платить користувачам за перегляд реклами. А гроші на заснування бізнесу хлопець заробив будучи зовсім юним: з одинадцяти років він малював листівки, гроші від продажу яких він збирав. Таким чином, навчаючись у середній школі, Кемерон заробляв по 350 000 доларів в місяць.

Нік Д Алуазио

Нік захопився вивченням систем кодування у віці дванадцяти років, а до сімнадцяти років зміг розробити додаток, яке принесло йому 30 мільйонів доларів. А за свої досягнення в області технологій в 2014 році він був удостоєний премії «Apple Design Awards».

Фрейзер Доерті

Свій стан Фрейзер зміг заробити на приготуванні і продаж домашніх джемів. Розвивати бізнес хлопець почав у віці чотирнадцяти років, стрімко збільшуючи продажу варення власної марки «SuperJam» за допомогою додавання секретного бабусиної інгредієнта. Популярність його джемів так зросла, що він отримав пропозицію про співробітництво від мережі Британських супермаркетів.

Тайлер Дікман

Тайлер почав заробляти на життя вже у восьмому класі. Він лагодив комп’ютери за 15 доларів на годину у вільний від навчання час. Його помітило керівництво банку Merrill Lynch — хлопець вразив їх своєю завзятістю. Тайлеру запропонували роботу в цій компанії, коли йому виповнилося п’ятнадцять років. Але цього хлопцеві виявилося мало, на зароблені гроші він заснував власну фірму з ремонту комп’ютерів, яка принесла йому прибуток в 3,7 мільйона доларів.

Майкл Данлоп

Через діслексию Майклу в старших класах довелося кинути навчання. Але це не завадило хлопцеві стати успішним. Він створив власний сайт IncomeDiary.com, на якому дає різні бізнес поради, що приносять йому величезні гроші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!