Інопланетні створіння серед нас ➤ огляд

Інопланетні створіння серед нас

Головна сторінка » Інопланетні створіння серед нас

Вчені обіцяють нам польоти до Марса вже до 2021 року. Дослідницькі зонди дісталися навіть до далекої Європи і людина передчуває, що якихось дивних і незвичайних створінь вона зустріне там.

Але дозвольте, навіщо взагалі кудись летіти, якщо інопланетна еволюція явно влаштувала філію прямо тут, на Землі? Погляньте тільки на цих дивних істот, існування яких можна пояснити еволюційним розвитком лише з великою натяжкою.

Безсмертна медуза

Досягнувши зрілості Turritopsis Nutricula осідає на дно і перетворюється на покрите кутикулою поліп. З нього згодом виходять медузи. Хвороба і вік ніщо для цих істот — вони просто знову опускаються на дно і повторюють цикл. Теоретично, це безсмертні створення, вбити їх може тільки хижак.

Ворон


Неймовірно, але ворони, граки і галки володіють приблизно таким же рівнем інтелекту, як людиноподібні примати. Вчені досі не можуть зрозуміти, яким чином маленький пташиний мозок приймає рішення. Ворони здатні використовувати складні логічні комбінації і навіть створювати власні знаряддя добування їжі при необхідності.

Летючі миші


Еволюція? Так як еволюція могла призвести до розвитку сліпих тварин з ехолокацію! Деякі з найбільш великих видів кажанів доживають до тридцяти років і формують справжні подібності суспільного життя. Вони спілкуються між собою мало не на філософські теми!

Бджоли


Бджоли показують дивовижний для комах рівень соціальної взаємодії. Експерименти показали здатність бджіл навчатися, просто дивлячись на дії інших бджіл. Крім того, кожна комаха виконує строго певну соціальну роль у вулику, а ще вони здатні розпізнавати людські обличчя. Ось навіщо бджолі такий навик?!

Тихоходки


Це справді одні з найдивовижніших істот на Землі. По-перше, тихоходки безсмертні. По-друге, вони виживають навіть в космосі. Вчені знайшли тихоходок в Маріанській западині — хоча що їм там взагалі робити?

Качкодзьоб


Ви бачили качкодзьоба? Він же схожий на колаж, зроблений дитиною. Хвіст бобра, дзьоб і ноги качки, хутро видри — качкодзьоб! О, і не будемо забувати про отруйних шпорах на задніх лапах. Хіба це схоже створення на земну тварину?

Мурахи


Організація мурах просто геніальна. Всі займаються своєю справою, ніби запрограмовані кимось. Воїни захищають гніздо, робочі постачають всіх їжею, самці потрібні тільки для розмноження — і королева, навколо якої все крутиться. Навіть люди з їх інтелектом за весь час свого існування близько не змогли підійти до ефективного суспільству такого роду.

Креветка-богомол


Почнемо з того, що панцир креветки-богомола настільки міцний, що зараз вчені намагаються створити штучний матеріал на його основі — він буде використовуватися при виробництві літаків нового покоління. Крихітна креветка-богомол без сумніву нападає на людину, удар її лапок порівняємо з ударом кулі 22 калібру. Деякі люди роблять велику помилку, намагаючись тримати цих малюків в акваріумі — креветка-богомол здатна пробити скло практично будь-якої товщини.

Пінгвіни


Вважаєте пінгвінів дивними, але нудними створіннями? Даремно. Біологи тільки недавно зрозуміли, наскільки унікальний і незвичайний організм цих пташок. Справа в тому, що між очей у пінгвінів розташовується спеціальний орган, службовець для опріснення морської води!

Європейський вудильник


Жах з плавниками! Вони живуть на дуже великій глибині і виглядають так, ніби інопланетяни не дуже-то намагалися приховати їх позаземне походження. Вудильники принаджують видобуток дивним наростом, що світиться завдяки люмінесцентним бактеріям. А знаєте, як вони розмножуються? Самець вцепляется в самку зубами, а вона поступово починає поглинати його тіло, поки не залишаються тільки насінники. З них самка згодом виношує нового удильщика.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!