CreditUP ᐈ позика до 8000 грн, вхід в особистий кабінет【Кредит АП】 відгуки, умови кредитування

CreditUP — умови позики та огляд компанії

Головна сторінка » CreditUP — умови позики та огляд компанії

CreditUp в Україні роблять все можливе, щоб люди, які потребують фінансової підтримки, змогли отримати її без проблем. За допомогою інтернет-сервісу МФО оформити запит на фінанси можна в будь-який зручний час. Це важливо, коли гроші потрібні терміново (на придбання медикаментів, нової техніки, оплату комуналки, навчання та ін.). Кошти можна використовувати на свій розсуд, фірма не вимагає звіту про витрачені сумі.

Мікрофінансові організації роблять ставку на лояльну політику по відношенню до позичальників, високу швидкість розгляду заявки. Не дивно, що клієнтська база брокера активно зростає. Звернувшись сюди, в 80-90% випадків можна розраховувати на позитивну відповідь. Заявки розглядаються в автоматизованому режимі. Вердикт ви дізнаєтеся протягом 8-10 хвилин, навіть якщо звернулися у вихідний день або свято.

Основна інформація про компанію CreditUp — ліцензія в Україні, сертифікати

За юридичним документам Кредит Ап Україна відома як ТОВ «Веллфін». Компанія працює з 2015 року, має всі необхідні дозвільні та реєстраційні документи. Ознайомитися із документацією можна на офіційному сайті представництва, а саме у «футері».

Умови кредитування в КредитАп

Умови кредитування в Кредит Ап значно вигідніші, ніж у багатьох інших МФО. На першу позику дається непогана знижка.

Відсоткова ставка на першу та повторну позику

Існує два типи кредитів онлайн в КредитАп: для тих, хто звертається сюди вперше і для тих, хто брав позики і погасив їх без затримок.

Новим клієнтам доступна сума від 1000 до 8000 грн, на термін до тридцяти календарних днів. Вони можуть оформити кредит онлайн в CreditUP за ставкою 1,9% від тіла кредиту. Ставка за перший день користування позикою повинна бути не менше 50 грн.

Якщо за фактом сума у ​​вас не велика і 1,9% від неї менше 50 грн, то за перший день вам все одно нарахують 50 грн. З другого дня використання ставка 1,9% в день.

Давайте розберемо на прикладі:

 1. Вам потрібна сума 1000 грн на три дні. За перший день користування ставка 50 грн.
 2. За другий і третій день потрібно буде заплатити по 19 грн. Разом, якщо у вас вийде погасити кредит через три дні, потрібно буде сплатити безпосередньо тіло позики 1000 і такі відсотки: 50 + 19 + 19 = 88.
 3. В кінці терміну потрібно буде віддати 1088 грн.
 4. Постійні позичальники можуть користуватися послугами компанії на більш лояльних умовах, їм доступні великі суми, промокоди КредитАП і знижені процентні ставки.

Хто може отримати кредит в МФО Кредит Ап?

Клієнтом цієї МФО може стати будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Відгуки людей про Кредит АП свідчать, про те, що тут можуть отримати швидку фінансову допомогу навіть студенти, пенсіонери, домогосподарки, мами в декретній відпустці і тимчасово безробітні.

Особливих обмежень щодо соціального статусу або типу працевлаштування тут немає. У КредитАп цінують кожного клієнта. Єдина важлива умова не мати великих прострочень по кредитах в інших фінансових установах.

Немає прив’язки до постійного місця реєстрації, неважливо в якому регіоні ви прописані. Ви можете бути зареєстровані в Києві, проживати у Львові, а оформити в КредитАп кредит, на банківську карту перебуваючи в Сумах.

Реєстрація на сайті Creditup.com.ua та вхід в особистий кабінет

Для того щоб зареєструватися, треба зайти на офіційний сайт, після чого клікнути на кнопку «Мій кабінет». З’явиться реєстраційна форма, а під нею кнопка «зареєструватися».

Для створення облікового запису треба буде вказати адрес електронної пошти, телефон, пароль. Також треба підтвердити згоду із правилами надання послуг. Надалі для входу в особистий кабінет треба буде вказати адрес пошти та пароль, за необхідності можна  змінити пароль, користуючись мобільним номером.

Як отримати мікрозайм — детальна інструкція

Які документи знадобляться

Для оформлення позики знадобиться паспорт та ІНН. Більш ніяких документі не знадобиться.

Оформлення заявки на кредит онлайн

Для того, щоб взяти перший кредит не потрібно шукати додаткові посилання на оформлення кредиту. Досить зайти на офіційний сайт creditup.com.ua і скористатися калькулятором кредитних коштів, який розташований на головній сторінці сайту. Саме тут Ви зможете побачити і вибрати суму позики, дату погашення і процентну ставку. Трохи нижче буде розташована загальна сума.

Крім цього в вікні калькулятора кожен користувач зможе ознайомитися з бонусами і дізнатися майбутній бонусний баланс свого аккаунта. Також якщо у вас є промокод ви можете ввести його в цьому ж калькуляторі. Це майбутня основа вашого кредиту.

Після того, як ви визначилися з сумою слід натиснути активну кнопку «Отримати». Сайт переводить вас в реєстраційне вікно аккаунта де відбувається швидка реєстрація. На даному етапі досить ввести свій е-меіл, номер телефону, дійсний номер телефону (надалі він стане в нагоді і на нього будуть відправлені смс). Після необхідно прочитати умови обробки персональних даних (активне посилання) і натиснути зареєструватися.

Далі:

 • Чекає докладна анкета, яка включає в себе повне прізвище ім’я по батькові, дату вашого народження, паспортні дані, ваш ідентифікаційний код, місце проживання і прописки, рівень доходу і додатковий дохід, а також місце роботи і загальна анкета чому ви звернулися в мікрофінансову організацію. Рекомендується давати тільки достовірну інформацію, оскільки компанією автоматично перевіряються ваші дані.
 • Також вас попросять зробити фотографію паспорта поруч з особою для ідентифікації та підтвердження особи. Робіть якісне фото, адже це також впливає на схвалення або відмову по мікропозиці.
 • Після того, як основні умови виконані необхідно заповнити банківську частину. На карту, яку ви вказуєте в цьому пункті будуть відправлені гроші. Тут ви вказуєте номер карти, прізвище та ініціали власника карти (рекомендується використовувати тільки свою карту), термін дії, СВ код (знаходиться на зворотному боці під магнітною стрічкою; включає в себе унікальні три цифри). Ми рекомендуємо детально ознайомитися з умовами кредитування перш, ніж підтверджувати всі свої дані. Якщо ви з усім згодні внизу договору необхідно підтвердити ознайомлення.
 • Рішення зі свого питання ви отримаєте протягом 8 секунд. Весь процес автоматизований і виключає живі дзвінки з метою підтвердження кредиту.

Термін розгляду заявки та зарахування грошей на карту

Розгляд займає 8 секунд, якщо у клієнта погана кредитна історія, то трохи довше.

Відмова у позиці в CreditUp — причини та подальші дії

Звичайно, не кожен клієнт може розраховувати на позику. Бувають і відмови, як і у інших МФО та банківських структурах.

Є декілька основних причин відмови:

 1. Для будь-якого кредитора вік позичальника — це межа прийняття відповідальних рішень. Мікрофінансові компанії самостійно визначають цей критерій. Ряд компаній надають онлайн кредити на карту з 18 років, інші більш консервативні в цьому і надають кредит через інтернет на карту позичальникам з 21 року.
 2. Багато звернень за кредитами протягом короткого терміну. Враховуйте що кредитор при зверненні за кредитом запитує Вашу кредитну історію в бюро кредитних історій. Іноді навіть не в одному кредитному бюро, а в декількох — для порівняння даних кредитної історії. Якщо Ви часто звертаєтеся за кредитами в різні фінансові організації, протягом короткого терміну, то ймовірність отримання відмови у видачі кредиту збільшується. Така характеристика поведінки розглядається кредитором як відсутність навичок планування особистих фінансів і як наслідок збільшення кредитного ризику по такому позичальнику.
 3. Погана кредитна історія. Кредитна історія-це дзеркало Ваших відносин з кредиторами. Термін її зберігання становить 10 років з моменту останнього запису. Кожне Ваше звернення фіксується в кредитній історії. Тут все — кількість заявок, прийняті щодо них рішення, умови кредитування. Але найголовніше — Ваша платіжна дисципліна — як сумлінно Ви обслуговували кредит. Якщо платежі по кредиту погашалися з простроченням або на момент звернення за новим кредитом є прострочені непогашені кредити — кредитна історія вважається зіпсованою. Ризик неплатежів по такій позиці вважається дуже високим, що може стати причиною відмови у видачі кредиту.

Як закрити заборгованість

Онлайн-банкінг

Найпростіший варіант — оплата заборгованості по кредиту в Особистому кабінеті за допомогою банківської карти будь-якого банку України. Для цього треба зайти в особистий кабінет в розділ «поточний кредит» і перерахуйте гроші в рахунок погашення кредиту.

Платіжний термінал

Ви можете погасити кредит онлайн через мережу терміналів City24 (в будь-якому супермаркеті АТБ) або EasyPay. Для цього Вам потрібно знати суму до сплати боргу та номер телефону, вказаний при оформленні кредиту. У терміналі вибрати розділ «Банківські операції» -> «CreditUp».

Каса банка

У будь-якому з банків України Ви можете погасити кредит, вказавши наступні реквізити: ТОВ «ВЕЛЛФІН» код ЄДРПО 39952398, рахунок IBAN — UA 67 300346 +0000026501014770201 в АТ «АЛЬФА-БАНК», МФО 300346. У призначенні платежу вкажіть Ваші ПІБ, ІПН і номер телефону.

Сплата без авторизації

Ви можете погасити кредит онлайн всього в кілька кліків і без авторизації. Для переходу до швидкої оплати, треба перейти на офіційний сайт МФО.

Спеціальні бонуси та промокоди для клієнтів КредитАп

З метою заохочення постійних клієнтів, а також залучення нових клієнтів, Кредит Ап розробила програму лояльності, яка має назву «BonusUP».

Відповідно до її умов, кожному учаснику програми нараховуються бонуси на окремий рахунок в такому еквіваленті: 1 бонус=1 гривня. Кожен клієнт стає учасником програми лояльності безкоштовно, треба лиш зареєструватись.

Є декілька видів бонусів:

 • Планові. Їх кількість відображається при оформленні кредиту у разі отримання позитивного рішення. Ці бонуси не підлягають обміну.
 • Фактичні. Вони стають активними після повного погашення кредиту.

Бонуси можна обміняти на послуги компанії. Обмін відбувається в момент безпосереднього погашення кредиту. При розрахунках діє проста формула: 1 бонус  = 1 гривня.

Наприклад, на Вашому бонусному рахунку, до моменту оформлення поточного кредиту, вже є 105 бонусiв. Ви оформили кредит на 1200 гривень строком на 30 діб.

При погашенні цього кредиту в повному обсязі через місяць сума Ваших витрат (відсоток по кредиту) становитиме 691 грн.

Прострочка платежів — можливі наслідки

У разі неможливості вчасно оплатити кредитні зобов’язання, Вам слід негайно звернутися до кредитної організації для вирішення питання реструктуризації. Згідно з кредитною угодою, в разі прострочення платежу більш ніж на 5 днів, процентна ставка за користування кредитом перераховується в більшу сторону.

У разі прострочення платежу понад 10 днів, інформація буде передана в бюро кредитних історій, унеможливить отримання Вами кредитів в майбутньому в будь-яких інших кредитних установах. У разі прострочення платежу більш ніж на 30 днів, організація залишає за собою право звернутися за стягненням до суду, або передати кредит в колекторську компанію.

Умови пролонгації кредиту

Пролонгація — це можливість виплати кредиту на певний термін без додаткових відсотків. CreditUp надає можливість відстрочити на 30 днів термін виплати кредиту. Однак при цьому потрібно пам’ятати, що перш, ніж отримати пролонгацію необхідно сплатити нараховані раніше відсотки. Це обов’язкова умова. Щоб отримати можливість продовження позики потрібно зайти в особистий кабінет і натиснути пролонгація. Так ви анулюєте прострочення і продовжите свій займ.

Контакти компанії та телефон гарячої лінії

Адреса. Київ, Героїв Севастополя, 48.
Адрес електронної пошти. office@creditup.com.ua
Телефон. (050) 304-77-55(093) 304-77-55(098) 304-77-55

Переваги та недоліки позики в КредитАп

Перш, ніж взяти кредит в тій чи іншій організації необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками майбутнього рішення. Вибираючи Кредит Ап для отримання онлайн позики ви отримуєте ряд переваг:

 1. Низька процентна ставка;
 2. Рішення про видачу кредиту всього за 8 секунд;
 3. Цілодобова гаряча лінія;
 4. Онлайн калькулятор кредитної ставки;
 5. Вигідна бонусна система;
 6. Термін кредитування до 90 днів;
 7. До загальних особливостей відносять відносно невеликий перший займ (до 8000 гривень) і загальні умови як для першого так і для наступних позик.

Із недоліків можна виділити лиш відсутність акцій, та неможливість брати кредити під 0% для постійних клієнтів.

Відгуки реальних клієнтів про МФО CreditUp

Мікрофінансова організація існує на українському ринку кредитування вже не перший рік, при цьому вона намагається постійно поліпшити свій рівень сервісу та обслуговування клієнтів, надати найбільш комфортні умови для позичальників. Тут завжди можна ознайомитися з інформацією по кредиту на головній сторінці компанії, досить просто вказати необхідну суму і тривалість позики. Відгуки про компанію CreditUP говорять про те, що тут ніколи не нараховуються додаткові відсотки або комісії при виплаті кредиту, тобто можна говорити про прозору та зрозумілу роботі сервісу.

CreditUP пропонує хороші умови для співпраці з усіма категоріями громадян України, які потребують фінансової підтримки. В першу чергу, слід врахувати досить широкий діапазон термінів кредитування, а крім цього, важливу роль мають вигідні акції і пропозиції для клієнтів.

Питання та відповіді по роботі фінансової компанії

Як ознайомитися з умовами кредитного договору?
У момент оформлення кожного окремого кредиту, перед отриманням коштів Вам буде запропоновано ознайомитися з Договором позики із зазначенням параметрів конкретної операції і Правилами договором позики (Правила). Також чинний договір позики, після оформлення кредиту буде відправлено Вам на e-mail, а також протягом всього терміну кредиту, договір позики буде доступний у Вашому кабінеті.
На яку карту можна отримати кредит?
На карту будь-якого українського банку. Карта повинна бути активною і оформлена на ваше ім’я.
На яку суму можна отримати кредит?
Від 300 до 5000 гривень. Максимальна сума для першого кредиту — 8000грн.
Коли можна оформити заявку на отримання повторного кредиту?
Через 5-10 хв, після погашення кредиту, що діє.
Чи можна реструктуризувати прострочену заборгованість?
Рішення про проведення реструктуризації приймається або на стандартних умовах, або індивідуально під кожного Клієнта. Стандартна реструктуризація доступна в Особистому кабінеті після третього місяця прострочення. Індивідуальна процедура говорить про серйозну заборгованість — понад 6 місяців, або, на більш ранніх термінах, про серйозні обставини, що призвели до прострочення. Саме поняття Реструктуризація кредитної заборгованості — це внесення змін до договору з боржником по оплаті і термінами. У момент реструктуризації сума боргу фіксується, подальше нарахування відсотків припиняється. Сама сума боргу розбивається на кілька, як правило, рівних по сумі, платежів, які необхідно виплачувати згідно встановленого графіка (зазвичай раз на місяць). Існують 2 основні варіанти реструктуризації. Перший – зменшення суми щомісячного внеску за рахунок збільшення терміну кредитування. Другий – надання відстрочки — канікул. І в першому і в другому випадку, як підтвердження своїх намірів розрахуватися, боржник повинен сплатити частину боргу.
Владислав Кравченко Владислав Кравченко
Автор статті
Read More

Posts not found

Sorry, no other posts related this article.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!