BetCity букмекерська контора 🏆 огляд офіційного сайту Бетсіті, ставки на спорт, бонуси

Betcity — давно відома букмекерська компанія, що дорожить своєю репутацією. Лояльна бонусна політика та швидкі виплати виграшів роблять її популярною серед гравців. Клієнти цієї БК позитивно відгукуються щодо її коефіцієнтів і розпису подій.

Плюси
 • Широка лінія і варіативний розпис
 • Високі коефіцієнти на хокей і баскетбол
 • Привітальний бонус
 • Можливість замовлення VIP-ставки
 • Функція викупу ставки (кешаут)
Мінуси
 • Часте повернення ставок через помилку в лінії
 • Обмежена кількість ТВ-трансляцій
 • Висока ймовірність обмеження за лімітами
 • Відсутність програми самообмеження

Офшорна букмекерська контора Betcity працює за міжнародною ліцензією і відома гравцям різних країн.

Гравців приваблюють:

 • високі коефіцієнти;
 • зручні програми;
 • швидкі розрахунки.

Зараз клієнтами цього букмекера є понад один мільйон бетторів.

Інформація та рейтинг компанії Betcity

Букмекерська контора BetCity давно працює на ринку країн СНД. Надання послуг контора почала здійснювати з 2003 року на підставі ліцензії Кюрасао.

Сайт Betcity являє собою ресурс, виконаний в синьо-білих кольорах. Гамма підібрана вдало, так як не відволікає користувачів від тих завдань, заради яких вони сдійснили перехід на онлайн майданчик букмекера. Сьогодні є два типи повної версії букмекерської контори — стара і нова.

Популярність букмекерської компанії, хороший вибір дисциплін для спортивного беттінга, а також високий рівень якості послуг, що надаються забезпечують знаходження беттінг-контори на провідних позиціях в рейтингах букмекерів, що працюють на ринку спортивного беттінга України.

Реєстрація та ідентифікація

Реєстрація в букмекерській компанії Бетсіті має на увазі виконання деяких дій в певній послідовності.

Для того щоб зареєструватися гравцеві потрібно:

 1. Перейти на офіційний сайт Міжнародної букмекерської компанії.
 2. Клікнути по кнопці «реєстрація», розташованої в правому верхньому куті головної сторінки онлайн ресурсу.
 3. Заповнити обов’язкові поля в реєстраційній анкеті, вказавши номер телефону мобільного оператора зв’язку та діючу адресу електронної пошти.
 4. Дати згоду на участь у програмі лояльності. Виконання цього пункту дозволяє активізувати наявні акційні пропозиції, які регулярно надходять азартному користувачеві.
 5. Ознайомитися з основними правилами компанії і підтвердити факт повноліття поставивши позначку у відповідному віконці.

Після закінчення процедури заповнення реєстраційної форми потрібно натиснути на кнопку «Зареєструватися». Після завершення процедури створення ігрового аккаунта беттер може приступити до ідентифікації особи, пройшовши останню процедуру клієнт БК отримує можливість поповнювати ігровий рахунок в особистому кабінеті і укладати парі на спортивні та кіберспортивні заходи.

Без проходження верифікації гравцеві буде доступний Особистий кабінет, але його функціонал буде сильно обмежений. Адміністрація букмекерської контори після першої спроби виведення коштів відправляє користувачеві запит на ідентифікацію особистості.

Для проходження процедури потрібно відправити на електронну адресу Служби безпеки букмекера фото — або сканкопії паспорта. Перевірка проводиться протягом трьох діб з моменту відправки документів. Додатково служба безпеки може зажадати від беттера копію квитанції по банківській карті, яка підтверджує її власника.

Корстувачі, які є громадянами України або проживають на її території, можуть пройти всі реєстраційні процедури на офіційному сайті офшорної букмекерської контори без особливих проблем.

Громадянам України слід коректно вказати країну і при виборі валюти для здійснення фінансових розрахунків вказати «гривні». Слід пам’ятати, що країну і вибір валюти надалі поміняти неможливо.

Лінія, розпис, коефіцієнти, маржа букмекера

У БК Бетсіті широка лінія і глибокий розпис подій, все як личить топовому букмекеру. У лінії є навіть неспортивні події, а в розпису крім всіх відомих ринків ще маса комбінованих результатів.

Прематч лінія букмекера Betcity включає більше 25 різних видів спорту, але основний упор зроблений на футбол. На спорт №1 в цій БК є близько 3 000 подій, в той час як на хокей, теніс або баскетбол – не більше 500-600 ігор.

Крім фор, індивідуальних тоталів, кількості жовтих карток та інших тривіальних ринків на популярні чемпіонати, в Бетсіті можна поставити на команду, яка забила найбільше м’ячів або на місце команди в турнірній таблиці за підсумками сезону.

Прематчевий футбольний розпис топових першостей складається з 130-150 ринків. Розпис в лайві менше, ніж в прематчі, частина ставок недоступна, наприклад, «подвійний результат + тотал». Купони приймаються з затримкою в 3-4 секунди. Є функція продажу ставки.

Якщо порівнювати з конкурентами, то на всі популярні події і основні ринки, коефіцієнти в Betcity високі. букмекерська маржа на ринку результатів дорівнює 5,1%. Середня величина маржі в «Live» трохи більше і становить близько 5-7%.

Показник маржі змінюється від статусності гри і популярності спортивного заходу.

Огляд типів ставок на спорт

Колонка з видами спорту розташована в лівій частині сайту.

Зверху представлені популярні футбольні турніри:

 • Ліга чемпіонів;
 • АПЛ;
 • РПЛ та інші.

Нижче розташовуються інші спортивні дисципліни, які відсортовані в алфавітному порядку. При кліці на вид спорту з’являється список доступних змагань.

Розпис середній і складається переважно зі стандартних парі:

Результат.

 1. Тотал.
 2. Гандикап.
 3. Ставки на статистику і т. д.

На багато турнірів доступні довгострокові ставки: на переможця, учасників плей-офф і т. д.

У БК Betcity також представлений тоталізатор під назвою «суперекспрес», для якого передбачені особливі правила.

Правила участі в тоталізаторі полягають в наступному:

 1. Гравцям пропонується вгадати результати 15 матчів. На кожну подію можна вказати до трьох результатів.
 2. На кожному етапі розігрується джекпот (суперприз), його отримує користувач, який вгадав всі 15 результатів.
 3. Якщо суперприз не розіграний, то сума переходить в наступний «суперекспрес».
 4. «Суперекспрес» вважається таким, що не відбувся, якщо не було зіграно 5 і більше матчів. У цьому випадку всі ставки повертаються на рахунки гравців.
 5. Мінімальна сума ставки — 20 гривень, максимальна – не обмежена правилами.
 6. Виплата джекпоту проводиться протягом 30 календарних днів.

Гравці можуть робити як довгострокові ставки на спортивні та кіберспортивні події в прематчі, так в режимі реального часу в розділі «Лайв». Азартні користувачі мають можливість укладати парі типу «ординар» і «експрес».

Прематч

Для вибору події в лівому меню потрібно вибрати розділ «лінія», якщо ставка робиться в прематчі.

Далі вибирається:

 • вид спорту;
 • країна;
 • чемпіонат;
 • матч.

У вікні представлена основна лінія, результати і розпис на кожен матч.

Серед спортивних дисциплін в прематчі присутні:

 1. Футбол;
 2. Теніс;
 3. Хокей;
 4. Баскетбол;
 5. Волейбол та інші.

Всього в цьому розділі представлено 25 традиційних видів спорту. У прематчі букмекерської контори Бетсіті можна ставити на віртуальний спорт. Довгострокові ставки передбачені тільки на чемпіонат the International і ще кілька великих змагань.

Додатково користувачі можуть укласти парі на:

 • політику;
 • шоу-бізнес;
 • нші світові події.

У беттерів є можливість зробити ставку на популярну телепрограму «Що? Де? Коли?» або навіть на дату створення вакцини від COVID-19.

Ординар

Парі можна укладати тільки при наявності позитивного балансу на ігровому рахунку в особистому кабінеті користувача. Для цієї мети перед укладенням парі гравець повинен внести на рахунок в особистому кабінеті бажаний депозит у розмірі не менше мінімальної суми, дозволеної для поповнення.

Для того щоб укласти парі потрібно:

 • перейти в розділ «лінія» або «Live»;
 • вибрати вид спорту;
 • вибрати подію, після чого відкриється лінія з коефіцієнтами;
 • клікнути по коефіцієнту, після чого подія з’явиться в Купоні ставок, який знаходиться в правій частині сторінки web-ресурсу;
 • вибрати в купоні вид ставки якщо подій кілька;
 • ввести суму ставки;
 • натиснути кнопку «Зробити ставку».

Після виконання зазначених дій сума ставки відразу спишеться з рахунку. Всю інформацію по ставці можна подивитися в розділі «недавні ставки» або в «історії ставок» в особистому кабінеті користувача. У разі, якщо ставка виявиться переможною, виграні кошти автоматично будуть зараховані на рахунок.

Експрес

При укладанні парі типу «експрес» алгоритм дій є схожим з тим, який використовується при оформленні ординара. Відмінність полягає в тому, що в купон додається кілька результатів.

Ставки в режимі реального часу (Live-парі)

У режимі «Лайв» букмекерської контори важко знайти щось незвичайне. Сервіс за ставками в режимі реального часу добре опрацьований. Розділ Live містить великий перелік дисциплін.

Для зручності гравців, що укладають парі в режимі реального часу передбачено наявність відеотрансляцій. Перегляд спортивних подій доступний тільки для тих беттерів, що авторизувалися незалежно від наявності грошових коштів на ігровому рахунку в особистому кабінеті гравця. Також за перебігом подій можна стежити в матч-центрі, в якому крім рахунку відображаються статистичні викладки.

Кіберспортивні події та турніри

Кіберспорт представлений дисциплінами Dota 2, CS:GO, League of Legends, StarCraft, Overwatch і Rainbow Six. У лінії тільки топові професійні турніри.

В розпису виключно стандартні парі:

 1. Результат.
 2. Тотал.
 3. Фора.

Довгострокові ставки передбачені тільки на чемпіонат the International і ще кілька великих змагань.

Максимальний і мінімальний розмір допустимої ставки

Букмекерська контора Betcity намагається залучати початківців беттерів, тому встановила мінімальну ставку на рівні всього 4 гривні. Максимальна сума парі встановлюється букмекерською конторою на кожну подію окремо і залежить від виду спорту і події.

Також є функція VIP-ставка, що передбачає укладення парі на будь-яку суму. Букмекер може відмовити в наданні даної послуги без пояснення причин.

Бонусні пропозиції букмекерської контори

Бонусні заохочення в БК Бетсіті доступні тільки тим гравцям, які підтвердили свою згоду на участь в програмі лояльності букмекерської контори.

Букмекерська компанія намагається урізноманітнити бонусну програму. Сьогодні, користувачі системи мають можливість використовувати наступні пропозиції:

 1. Бонус до виграних експресів у розмірі 5 %. Ставки, де були результати з поверненням не беруть участь в акції, також, як і прогнози на віртуальні гроші.
 2. Кешбек при поповненні на суму від 3000 гривень. Першого числа кожного місяця компанія виплачує своіму активному клієнту деяку суму від програної їм, по ходу 30-31 календарного дня.

Бонус Бетсіті у вигляді безкоштовної ставки доступний бетторам, активно виконують фінансові транзакції по ігровому рахунку.

Для нових гравців є вітальне заохочення, яке досягає розміру 2500 гривень. Для отримання потрібно зареєструватися і верифікувати особистість. Далі потрібно поповнити ігровий рахунок в особистому кабінеті.

Укладати парі можна на будь-які події, опубліковані в основних розділах сайту. Бонус букмекерьської компанії не можна вивести на карту до моменту завершення обраного матчу. Термін дії фрібета дорівнює місяцю. Якщо гравець не встигає (забуває) укласти необхідне парі, всі кошти, що знаходяться на бонусному рахунку анулюються.

Актуальні промокоди

Клієнт букмекерської компанії має можливість використовувати велику кількість promo code для отримання різноманітних бонусних заохочень.

Гравець може використовувати бонусні коди для отримання:

 1. Кешбека на першу ставку
 2. Вітального фрібета після проходження реєстрації.

Актуальні промокодом можна знайти на спеціалізованих сайтах, які присвячені спілкуванню любителів азартних розваг і на онлайн ресурсах партнерів букмекерської контори Бетсіті.

Додатково коди для отримання бонусних винагород можуть надаватися адміністрацією букмекерської компанії в індивідуальному порядку за прояв високої активності. Такі промокоди висилаються гравцям в електронних листах на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

Мобільна версія і додатки

Для любителів грати зі смартфонів і планшетів передбачена мобільна версія Бетсіті. Вона активується автоматично, якщо зайти на сайт з портативного пристрою на базі Андроїд або iOS.

Мобільний сайт володіє адаптивним дизайном, який автоматично підлаштовується під екрани сучасних мобільних пристроїв. За своїми функціональними можливостями Мобільний портал нічим не поступається основній версії офіційного сайту призначеного для браузера персонального комп’ютера.

Для любителів робити ставки з мобільних гаджетів компанія також розробила спеціальні додатки для Android і iOS.

Клієнт на Андроїд

Додаток БК «Бетсіті» для Android дозволяє користувачам робити ставки на всі види спорту зі свого мобільного пристрою з будь-якої точки світу. Вибір продуктів аналогічний основному сайту компанії. Є також розділи з результатами поточних і минулих подій, календар майбутніх матчів і матч-центр. Можна дивитися відеотрансляції спортивних подій і користуватися функцією «викупу парі».

Додаток не поширюється через Google Play відповідно до Правил цього сервісу, і для його інсталяції необхідно зняти заборону на установку додатків не з Google Play.

У додатку є лайв-чат, через який можна звернутися за допомогою, що зручно. Додаток характеризується великою кількістю зручних налаштувань.

Тут можна налаштувати:

 • колірну схему програми;
 • вид коефіцієнтів (десяткові, англійські, американські);
 • автоматичне введення суми ставки, щоб не витрачати час на її введення.

Процес здійснення ставки в додатку букмекерської контори «Бетсіті» для Android дуже зручний як в прематчі, так і по ходу події. Для здійснення парі досить натиснути на потрібний коефіцієнт і перейти в кошик, щоб ввести суму ставки.

Софт для Айфон (IOS)

Додаток Бетсіті для IOS залишає приємне враження по інтерфейсу. Ніякого дублювання інформації, все знаходиться на своїх місцях. У верхній панелі навігації беттер може спостерігати актуальні акції та бонуси. На видному місці розташовані розділи з лінією і лайвом.

У додатку доступна не тільки авторизація, але і повна реєстрація, включаючи ідентифікацію. Переглядати події та результати можна без авторизації. Гравця просять авторизуватися тільки при укладанні парі.

У додатку можна дивитися відеотрансляції різних подій. Знаходиться ця функція в розділі «live» «відео». Але для перегляду відео потрібно бути авторизованим. Також доступний матч-центр спортивних подій. Беттер може стежити за поточними діями в грі, аж до конкретного розіграшу.

Методи платежів і валюти рахунку

Азартні користувачі, які є громадянами України або проживають на її території, мають можливість відкривати рахунок в букмекерській конторі Бетсіті в національній валюті – українській гривні.

Букмекер пропонує для проведення фінансових транзакцій використовувати велику кількість платіжних інструментів.

Найбільш поширеними серед беттерів з України є наступні способи введення і виведення грошових коштів:

 1. Банківські картки платіжних систем Віза, Мастеркард і Маестро, які випущені українськими банками.
 2. Мобільні розрахунки за допомогою смс-платежів.
 3. Інтернет-банкінг.
 4. Банківські перекази.

Мінімальна сума платежу при поповненні ігрового рахунку в особистому кабінеті користувача на офіційному сайті букмекерської компанії становить 20 гривень при використанні Інтернет-банкінгу і 4 гривні для всіх інших методів несення грошових коштів.

У разі використання мобільних платежів для поповнення ігрового рахунку слід враховувати, що оператори зв’язку стягують при переказі грошей комісію в розмірі від 8,5 до 13% від суми переказу.

Інформація про ліцензію та надійність Бет Сіті

Міжнародна букмекерська компанія Бетсіті здійснює надання своїх послуг на ринку спортивного беттінга України на підставі міжнародної ліцензії Кюрасао.

Наявність міжнародної ліцензії гарантує клієнтам надання якісних букмекерських послуг і чесне ведення бізнесу без використання шахрайських схем в роботі.

Адміністрація букмекерської контори дорожить своєю репутацією, тому всі свої зобов’язання перед клієнтами виконує своєчасно і в повному обсязі.

Надійність в роботі букмекера забезпечується застосуванням найбільш сучасних методів шифрування даних при передачі інформації. Це дозволяє запобігти потраплянню особистих даних гравців в руки шахраїв.

Контакти служби підтримки клієнтів

Служба підтримки клієнтів працює цілодобово, консультанти відповідають російською мовою.

Для зв’язку передбачено кілька способів:

 • онлайн-чат для зареєстрованих користувачів;
 • електронна пошта;
 • форма зворотного зв’язку на сайті.

Написати в службу підтримки можна також через додаток.

Плюси і мінуси гри на оф. сайті Bet City

До основних недоліків букмекерської контори можна віднести вимогу про обов’язкове проходження процедури верифікації особистості гравця.

В якості переваг букмекерської контори можна виділити:

 • широкий розпис;
 • тоталізатор;
 • можливість використання мобільного додатку;
 • проведення безкоштовних трансляцій;
 • можливість укладення парі на події в кіберспорті.

Також в якості істотного гідності можна назвати наявність на офіційному сайті розділу по боротьбі з лудоманією, який містить рекомендації про те, як позбутися від гральної залежності.

Основні питання та відповіді

У азартних користувачів, які вирішили скористатися послугами букмекерської компанії Бетсіті може виникати велика кількість питань по роботі офіційного сайту і мобільних додатків.

Найбільш поширені питання і відповіді на них представлені нижче.

БК Бетсіті надає бонус новим гравцям?

Так, всі нові гравці отримують фрібет в розмірі до 200 гривень за перше поповнення рахунку.

БК Бетсіті приймає ставки на кіберспорт?

Так, гравці можуть укласти парі на кіберспортивні події.

Чи є наземні пункти прийому ставок в Україні?

Ні, в Україні відсутні офіси компанії, а тому укласти парі подібним способом неможливо.

Як гравець може отримати бонус?

Для отримання акційних пропозицій необхідно підключитися до програми лояльності і внести мінімальний депозит від 400 гривень. Після цього, система сайту автоматично надасть гравцеві 200 гривень фрібета.

BetCity Details

Методи поповнення:
Ліцензія:
Валюти:
Додатки:
3,5 rating

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: checked