В італійській провінції Авелліно можна купити будинки за ціною меншою, ніж коштує чашка кави

Будинок за 1 євро

Головна сторінка » Будинок за 1 євро

В итальянской провинции Авеллино можно купить дома по цене меньшей, чем стоит чашка кофе. Таким нетривиальным способом власти региона пытаются спасти вымирающие общины.

Переїхати в теплу Італію і жити серед мальовничих пейзажів — хіба це не мрія? Як виявилося, таке бажання цілком можна втілити в реальності.

Будинки, виставлені на продаж, розташовуються в комуні Бизачча. Кожна з 90 будівель стоїть всього лише 1 євро.

Правда, все не так просто. У влади є конкретна мета: відновити комуни і залучити нових жителів. Від покупців потрібно відремонтувати житло, але в термінах їх ніхто не обмежує. Заступник мера запевнив, що жодних проблем із власниками не буде: усіма будівлями володіє держава.

Варто зауважити, що споруди розташовуються дуже близько один до одного, а також мають загальні двері. Тому рекомендується переселятися відразу великими компаніями або кількома сім’ями. До новачкам тут ставляться з доброзичливістю і турботою.

Кстати, это уже не первый случай, когда дома распродаются по рекордно низкой цене. В конце 2019 власти города Каммараты и коммуны Бивона, располагающиеся на Сицилии, привлекали новых жителей таким же способом, продавая дома за бесценок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: Alert: Content is protected !!