Будинок за 1 євро

В італійській провінції Авелліно можна купити будинки за ціною меншою, ніж коштує чашка кави. Таким нетривіальним способом влада регіону намагаються врятувати вимираючі громади.

Переїхати в теплу Італію і жити серед мальовничих пейзажів — хіба це не мрія? Як виявилося, таке бажання цілком можна втілити в реальності.

Будинки, виставлені на продаж, розташовуються в комуні Бизачча. Кожна з 90 будівель стоїть всього лише 1 євро.

Правда, все не так просто. У влади є конкретна мета: відновити комуни і залучити нових жителів. Від покупців потрібно відремонтувати житло, але в термінах їх ніхто не обмежує. Заступник мера запевнив, що жодних проблем із власниками не буде: усіма будівлями володіє держава.

Варто зауважити, що споруди розташовуються дуже близько один до одного, а також мають загальні двері. Тому рекомендується переселятися відразу великими компаніями або кількома сім’ями. До новачкам тут ставляться з доброзичливістю і турботою.

До речі, це вже не перший випадок, коли вдома розпродаються за рекордно низькою ціною. В кінці 2019 року влада міста Каммараты і комуни Бивона, що розташовуються на Сицилії, залучали нових мешканців таким же способом, продаючи дома за безцінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *