Експерт зауважив, що дії Путіна нагадують політику Гітлера напередодні Другої світової війни

Директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України Григорій Перепелиця в ефірі Радіо Свобода підкреслив, що президент РФ Путін своєю агресивною політикою нагадує дії Адольфа Гітлера напередодні Другої світової війни.

«Справа в тому, що Європа дуже боїться гарячої війни, вона піде на будь-які поступки, як пішла Франція, Велика Британія на поступки Гітлеру», – запевнив дипломат.

На цьому тлі він підкреслив, що у 30-х роках минулого століття «фашистська Німеччина не була вже такою потужною, а її армія поступалася навіть армії Чехословаччини».

«Але що сталося? Всі кинулися умиротворяти Гітлера. Як сьогодні європейці і американці намагаються умиротворяти Путіна. Путін прекрасно вивчив книгу Гітлера «Моя боротьба», і він зрозумів, що блефом можна завоювати половину Європи, як мінімум. І сьогодні йому це вдається, як Гітлеру в 1938-1939 роках», – наголосив Перепелиця.

Крім того, коментуючи зміну влади у США і відносини Штатів із Росією він висловив думку, що Барак Обама здійснював неправильну політику щодо РФ.

«Політика умиротворення Росії, яку підхопили і європейські країни і Євросоюз, безумовно, була хибною. І в цілому варто зазначити, що Обама програв дипломатичну війну Путіну. А тому він ввійде в історію, принаймні в зовнішній, безпековій політиці, як занадто слабкий президент», – резюмував фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ