З квітня очікується чергове підвищення тарифів
Загальна сума заборгованості ЖЕКам складає 170 млн. гривень

Дніпропетровська ОДА хоче заборонити виїзд за кордон для 385 злісних неплатників комуналки. Про це повідомив віце-мер міста Михайло Лисенко, передає Четверта влада.

Список складається з людей, які заборгували за комунальними платежами понад 8 тисяч гривень.

«При цьому не постраждають ті, хто робить регулярні платежі, але не може повністю погасити старі борги. Ми з розумінням ставимося до фінансового стану пенсіонерів та молодих сімей із дітьми. Запевняю вас, що жодна людина з цих категорій у «розстрільні списки» не потрапить», – зазначив віце-мер.

Загальна сума заборгованості ЖЕКам становить 170 млн. гривень.

Нагадаємо, Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, в рамках виконання умов меморандуму з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом підвищила з 1 квітня минулого року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази – до 3 600 грн за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 кубометрів газу.

У період міжсезоння – з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу становитиме 7 188 гривні за тисячу кубометрів незалежно від обсягів споживання.

Читайте: Українців закликають бойкотувати нові тарифи на ЖКГ

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер фракції БПП Юрій Луценко анонсував, що тарифи на комунальні послуги в Україні будуть знижені.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ