Ковей поставила під сумнів необхідність додаткових розслідувань щодо звітів про російські хакерські атаки під час виборчої кампанії

Новообраний президент США Дональд Трамп, інавгурація якого запланована на 20 січня, може переглянути деякі каральні заходи, запроваджені Бараком Обамою. Про це в інтерв’ю телеканалу USA Today повідомила Келліенн Конвей, одна з провідних радників новоспеченого глави Білого дому.

Також вона поставила під сумнів необхідність додаткових розслідувань щодо звітів про російські хакерські атаки під час виборчої кампанії.

«Я передбачаю, що президент Трамп захоче переконатися, що наші дії є пропорційними до того, що сталося, на підставі того, що ми знаємо», – сказала Конвей.

Вона додала, що дії Обами, зокрема, вислання 35 імовірних російських шпигунів, були жорсткіші, ніж ті, які він вчинив після повідомлень про кіберзлочини Китаю та Північної Кореї. Конвей припустила, що причина такої різниці полягає в політичних міркуваннях.

Радник Трампа також прокоментувала пропозицію демократів Палати представників і Сенату створити двопартійну незалежну комісію з розслідування звинувачень на адресу Росії.

«Цікаво і трохи смішно, що демократи кажуть про щось двопартійне… враховуючи, як вони намагаються завадити всьому, що ми робимо», – сказала вона.

Нагадаємо, спецслужби США повідомили, що Москва за вказівкою президента Владіміра Путіна зламала електронну пошту національного комітету Демократичної партії, а потім оприлюднила листи, щоби зашкодили кампанії Гілларі Клінтон та допомогти Дональду Трампу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ